نمونه موردی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرا ایرانی

پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز

پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز

کد محصول:A 5

 

در سال های اخیر سالن های بزرگ سینما جای خود را به مجموعه هایی از چند سالن کوچک داده اند. در بسیاری از مواردکاربری عمومی دیگری از قبیل مراکز تفریحی و تجاری درکنار این مجموعه ها ساخته می شود. این فرصتی مناسب است که سینما ها به عنوان فضای فرهنگی بتوانند نقش بستری مناسب برای تعاملات شهروندان دراین مجموعه ها بازی کنند.در ادامه با سایت معمارگرام همراه باشید تا نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

از این رو یکی ازاهداف اساسی درطراحی مجموعه فرهنگی هنری شهرآفتاب خلق نقطه عطفی چند منظوره به عنوان کانون تعاملات اجتماعی و رویداد های هنری و فرهنگی بوده است. به تعبیری به دنبال پاتوق فرهنگی بوده ایم که بتواند ارتباط بین تمامی اقشار جامعه (کودکان، سالخوردگان ومعلولین و…) را سهولت بخشد و باعث گفتمان بیشتر شهروندان گردد که ماحصل آن رشد و ارتقای سطح فرهنگی خواهد بود.

عنصر اتصال دهنده ی سالن ها یک لابی (پلتفرم فرهنگی) است که به عنوان نقطه کانونی مجموعه ، توانایی ایفای نقش های گوناگونی از جمله برگزاری کنسرت ، رویداد های هنری و فرهنگی همچون مراسم فرش قرمز ، پخش زنده برنامه های هنری و ورزشی , جشن های مذهبی و ملی , برنامه های مخصوص کودکان و معلولین، تئاتر، موسیقی، کنسرت ، افتتاحیه مراسم و.. را دارد. چند عملکردی بودن این فضای بزرگ با افزودن دو عنصر پل و نشیمن جمعی تقویت گردیده است.

پل طراحی شده در این مجموعه فرهنگی فضا علاوه بر متعادل کردن مقیاس انسانی ، به عنوان یک مفصل ، بین فضاهای مختلف عمل می کند. پل با ایجاد جریانی از حرکت ، این امکان را به مخاطب می دهد که فضا را از زوایای مختلف تجربه کند. ارتباط ارگانیک بوجود آمده بین فضاها عمق نفوذ ارتباط بصری و حرکتی درفضا را بیشتر می کند و فرد سهم بیشتری از فضا را به خود اختصاص می دهد. جداره های شیشه ای پل امکان دید به فضای لابی را برای همه افراد بخصوص کودکان و معلولین آسان تر می کند.

در نشیمن جمعی که در لابی طراحی شده ، امکانی را برای اقامت طولانی تر افراد و انجام تعاملات اجتماعی و فرهنگی درمواقع انتظار و هنگام برگزاری رویداد های مختلف فراهم می آورد. همچنین در زیر این نشیمن ، فضایی با کیفیت متفاوت برای مهدکودک ساعتی فراهم گردیده است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:50
  • حجم فایل:11 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز،پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز،پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز،پاورپوینت نمونه موردی مجموعه فرهنگی و سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز

دانلود پاورپوینت تحلیل فرهنگسرا,نقد و بررسی فرهنگسرا,تحلیل فرهنگسرا,پلان فرهنگسرا ایرانی,پلان فرهنگسرا,پلان فرهنگسرای خارجی,دیاگرام فرهنگسرا,نقد و بررسی فرهنگسرا,نمونه موردی فرهنگسرا,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.