نمونه موردی فرهنگسرانمونه موردی فرهنگسرا خارجی

پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان

پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان

کد محصول:A 8

 

پروژه عبارت از یک مجموعه چند منظوره برای فعالیت های فرهنگی متنوع در شهر صنعتی ولفسبورگ است. این مرکز شامل کتابخانه عمومی شهر، خانه ای با درهای باز، انستیتوی آموزش بزرگسالان و مرکزی برای فعالیت های سرگرم کننده و پرکننده اوقات فراغت عموم می باشد. سایت پروژه مذکور از طرفی به میدان تالار شهر و از طرف دیگر به یک پارک عمومی محدود می گردد. در ادامه با سایت معمارگرام همراه باشید تا نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان

فضاهای عمده مجموعه عبارتند از:

 • 6تالار سخنرانی با ظرفیت های مختلف (26 تا 238 نفره)
 • کتابخانه بزرگسالان، جوانان و کودکان به همراه بخش نشریات
 • تالار چند منظوره
 • حیاط مرکزی روباز
 • 3 واحد آپارتمان مسکونی
 • مرکز جوانان شامل کارگاه ها( چوب، سفال و فلز)، سالن تنیس روی میز، اتاق موسیقی و اتاق های کارگاهی
 • 4واحد فروشگاه
 • بخش اداری و بخش دفاتر

مجموعه دارای دو ورودی می باشد. دسترسی کتابخانه، تالارهای سخنرانی و هال چند منظوره از طریق ورودی اصلی که در سمت میدان تالار شهر قرار دارد صورت می گیرد. ورودی فرعی که در سمت پارک قرار دارد، به بخش اداری، کتابخانه کودکان و مرکز جوانان منتهی می شود.

در کنار خیابان اصلی، مغازه ها و دفاتر کار، در سمت میدان تالار شهر، ورودی اصلی و تالارهای سخنرانی و در سمت پارک که از نظر صوتی آرام تر است، کتابخانه قرار گرفته است. این نحوه چیدمان، فضایی آرام و ساکت را در مرکز مجموعه پدیدی آورده است که از آن به عنوان هال چند منظوره در طبقه همکف و حیاط مرکزی روباز چند منظوره در طبقه بالا استفاده می شود.

از مهم ترین فضاهای مجموعه فرهنگی ، حیاط مرکزی طبقه اول است. به طوری که تمام فضاهای اطراف با جداره شیشه ای از آن جدا می شوند. به خاطر اینکه حیاط به هنگام تجمع افراد وزن زیادی را تحمل می کند، کف آن از نظر سازه ای تقویت شده و توانایی تحمل بار زیاد را دارا است. از این فضا می توان برای انجام برنامه هایی متناسب با فضای باز استفاده کرد.

نورگیری و تهویه فضاهای بزرگ مانند کتابخانه، تالار سخنرانی و تالار چند منظوره از طریق نورگیر های سقفی تأمین می گردد.

ایده معمار از مفاهیم پایداری یک مرکز فرهنگی فراتر رفته و در پی خلق فضایی برای دیدار و گفتگوی مردم با یکدیگر بوده است و به گفته وی نقش این مرکز در یک شهر صنعتی با فعالیت های یکنواخت یادآور نقش آگورا در شهر های یونان باستان است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

 • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان،به همراه پلان ها و تصاویر
 • فرمت فایل:پاورپوینت
 • تعداد صفحات:40
 • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان،پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان،پاورپوینت نمونه موردی فرهنگسرای ولسبورگ آلمان

دانلود پاورپوینت تحلیل فرهنگسرا,نقد و بررسی فرهنگسرا,تحلیل فرهنگسرا,پلان فرهنگسرا ایرانی,پلان فرهنگسرا,پلان فرهنگسرای خارجی,دیاگرام فرهنگسرا,نقد و بررسی فرهنگسرا,نمونه موردی فرهنگسرا,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.