نمونه موردی هتلنمونه موردی هتل خارجی

دانلود پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک

دانلود پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک

کد محصول:H 10

مجتمع هتل هایت با کاربری مختلط که توسط سودرو مادرلنو طراحی شده است، مجموعه شهری رویایی است که منطقه پورتا هیرو مکزیک را به عنوان مرکز جدیدی برای شهر زاپان قرار داده است. طرح جامع معمار به طور رسمی در سال 2009 با ساخت مرکز خرید و ساختمان مسکونی بلندمرتبه آغاز شد، اما توسعه آن همیشه برنامه ریزی شده بود.در ادامه با سایت معمارگرام همراه باشید تا پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

دانلود پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک

هتل هایت بخشی از این طرح جامع را تشکیل می دهد، به عنوان یک پروژه مهم 70000 متر مربعی که شامل یک هتل و آپارتمان های لوکس است.

هتل هایت یک پس‌زمینه بصری و فضایی را در خیابان داخلی پاسئو آندرس تشکیل می‌دهد، جاده‌ای که برای خدمت به هر یک از کاربری‌های مختلف مجموعه در داخل ایجاد شده است، که چیدمان شهری شهر را تکمیل می‌کند. این ساختمان تا 41 طبقه بالاتر از سطح خیابان است. طبقه همکف شامل یک میدان عمومی درختکاری است که به این خیابان داخلی متصل می شود و به عنوان توزیع کننده لابی موتور عمل می کند.

حجم مانند یک منشور باریک با نماهای اصلی آن رو به شمال و جنوب افزایش می یابد و محوطه ای را ارائه می دهد که به صورت عمودی به پنج بخش توسط دهانه های پنجره و به صورت افقی توسط تراس های امکاناتی که برج را تقسیم می کند، مدوله شده است . در همین حال، نماهای شرقی-غربی کور هستند و تنها بازشوهای عمودی برای تهویه باقی می‌گذارند . نماها از پالت ساده ای از مواد استفاده می کردند، با خلوص بتن سفید که به زیبایی قاب آلومینیوم سیاه رنگ و شیشه را در بر می گرفت.

از نظر برنامه، برج به شرح زیر تقسیم می شود: هتل پایین ترین 12 طبقه و آپارتمان های مسکونی را اشغال می کند.28 طبقه بالا که هر کدام دارای امکانات رفاهی مربوط به خود هستند. طبقه 13 به انتقال خدمات و تاسیسات مورد استفاده توسط هر دو نوع برنامه اختصاص داده شده است.

—————————————————————————————————————————————————–

مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:39
  • حجم فایل:10 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

دانلود پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک،دانلود پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک،دانلود پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک،دانلود پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک،دانلود پاورپوینت نمونه موردی هتل هایت در کشور مکزیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.