نمونه موردی مجموعه ورزشینمونه موردی مجموعه ورزشی خارجی

پاورپوینت تحلیل نمونه مجموعه فرهنگی و ورزشی در کشور چین

پاورپوینت تحلیل نمونه مجموعه فرهنگی و ورزشی در کشور چین

کد محصول:V 5

مجموعه فرهنگی و ورزشی SND در شهر علم و فناوری سوژو واقع شده است که توسط خیابان تایهو و کانال هوگوانگ احاطه شده است و توسط تپه اژدهای کوچک حمایت می شود. مساحت آن بیش از 200000 متر مربع و مساحت زیر 170000 متر مربع است. هدف این است که مرکز را به گسترش تپه ها در تلاش برای ادغام کل مجموعه در بافت تبدیل کند.در ادامه با سایت معمارگرام همراه باشید تا پاورپوینت تحلیل نمونه مجموعه فرهنگی و ورزشی در کشور چین تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

پاورپوینت تحلیل نمونه مجموعه فرهنگی و ورزشی در کشور چین

بنابراین، این طرح تلاشی برای ایجاد یک معماری است که به جای یک “جعبه مربعی” جدا شده با محیط اطرافش کاملاً منطبق باشد. در عصر دیجیتال، معماران قصد دارند فضاهایی به پیچیدگی سنگ های Taihu را از واحدهای مربع ساده و انتزاعی ایجاد کنند. به روش مکعب روبیک چیده شده است.

مفهوم “صخره سنگی ابری” سنت شهر را ادامه می دهد و نماد آینده آن است. مطابق با چیدمان فضایی منحصر به فرد باغ های کلاسیک، فضاهای انعطاف پذیر برای ایجاد پتانسیل عملیاتی بیشتر طراحی شده اند. شاید این استراتژی است که می‌تواند برنامه‌ها را انعطاف‌پذیرتر کند و مفهوم طراحی را در شرایطی که نیاز به تغییر در آینده وجود دارد، در میان عدم قطعیت‌ها در فضای ساخت‌وساز داخلی حفظ کند. برنامه ای برای تبدیل شدن به بخشی از زندگی روزمره ما، حتی به نوعی گسترش: خیابان بزرگ، که در امتداد آن عابران پیاده می توانند از میانبر استفاده کنند و به جاهای دیگر دسترسی داشته باشند، و فضاهای باز متقاطع سایت، این مجموعه عظیم را قادر می سازد تا میزبان فعالیت های روزانه ساکنان باشد.

میدان پلکانی روی یک سکوی شش متری که به عنوان منطقه ترانزیت اصلی سایت، در کنار خیابان بزرگ عمل می کند، مجموعه ای از زندگی متنوع و پیچیده شهری است که در آن ساکنان به طور معمول بین فعالیت های پیاده روی، خرید و استراحت های کوتاه جابه جا می شوند. و تعامل مرکز فرهنگی ورزشی SND به عنوان یک مجموعه فرهنگی و ورزشی چند منظوره ، عمدتاً برای مقاصد فرهنگی ، ورزشی و تجاری با امکاناتی مانند مرکز فرهنگی ، کتابخانه ، استادیوم ، مرکز تناسب اندام، سینما و میدان تفریحی در فضای باز طراحی شده است.

 

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه مجموعه فرهنگی و ورزشی در کشور چین،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:35
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل نمونه مجموعه فرهنگی و ورزشی در کشور چین،پاورپوینت تحلیل نمونه مجموعه فرهنگی و ورزشی در کشور چین،پاورپوینت تحلیل نمونه مجموعه فرهنگی و ورزشی در کشور چین،پاورپوینت تحلیل نمونه مجموعه فرهنگی و ورزشی در کشور چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.