نمونه موردی مجموعه ورزشینمونه موردی مجموعه ورزشی خارجی

پاورپوینت تحلیل نمونه مرکز ورزش های زمستانی چین

پاورپوینت تحلیل نمونه مرکز ورزش های زمستانی چین

کد محصول:V 6

طراحی چیدمان عملکردی عمدتاً مبتنی بر سازماندهی منطقی رویدادها و شکل‌دهی فضای محیطی در حین و پس از رویدادها برای ارائه فضاهای فعالیت متنوع به ورزشکاران و شهروندان است.در ادامه با سایت معمارگرام همراه باشید تا پاورپوینت تحلیل نمونه مرکز ورزش های زمستانی چین تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

پاورپوینت تحلیل نمونه مرکز ورزش های زمستانی چین

دو ورودی اصلی ارائه شده در ضلع شمالی و جنوبی پایگاه، سه مکان اصلی، به عنوان مثال، سالن ورزشی اسکیت سرعت، سالن هاکی روی یخ و سالن کرلینگ که در نزدیکی ورودی قرار گرفته اند تا سازماندهی رویداد و تخلیه افراد را تسهیل کنند، آپارتمان ورزشکاران و مرکز رسانه و غیره که خدماتی را برای رویدادهای ورزشی در کناری دورتر از جاده شهر، سه مکان و مرکز متوسط ​​که طرحی حلقه‌ای شکل، مانند نیلوفر برفی در شکوفه نشان می‌دهد.

طراحی و نوآوری فناوری

ما طراحی را از ویژگی‌های مشخصه‌ای مانند کوه‌های پوشیده از برف و گوبی منحصر به فرد در سین‌کیانگ، با سقف‌های سفید خالص برای ترسیم طرح یک کلاهک برفی طبیعی، خطوط افقی که از طریق پردازش لایه‌ای برای شبیه‌سازی سازندهای سنگی منحصربه‌فرد گوبی الهام می‌گیرند، می‌گیریم. کریستال دانه‌های برف شبیه‌سازی شده روی شیشه برای بازتاب ویژگی‌های جغرافیایی سین‌کیانگ. کل مجموعه ساختمان مانند غرق شدن در سفیدی برف است، با تصویر نما مناسب، ظریف و مدبرانه، هماهنگی خوبی با محیط، تحقق مفهوم هنری « شهر برفی برای بازی های ملی در پای کوه تیانشان .

ارزش پروژه و تاثیر اجتماعی

شمال شرقی بر اساس موقعیت مکانی و عملکرد آینده پایگاه درگیر در پروژه، موقعیت اولیه یک پارک ورزشی در طراحی اتخاذ شده است که نه تنها می تواند الزامات رویدادهای ورزشی حرفه ای را برآورده کند، بلکه یک آموزش سطح بالا را نیز ارائه می دهد. پایگاهی برای تیم های ورزشی حرفه ای و ارائه یک مقصد توریستی شهری جدید با ادغام ورزش، سرگرمی، پذیرایی، اقامت و خرید پس از رویدادها، با در نظر گرفتن هر دو فصل زمستان و تابستان. بر اساس این موقعیت یابی، الهام گرفته شده از مناظر منحصر به فرد منطقه و فرهنگ سنتی سین کیانگ، با تمرکز نزدیک بر موضوع یخ و برف، طرح مفهومی “ابریشم، جاده، گل، دره” برای نشان دادن فرهنگ باشکوه و مناظر دیدنی ارائه شده است.

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت تحلیل نمونه مرکز ورزش های زمستانی چین،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:36
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت تحلیل نمونه مرکز ورزش های زمستانی چین،پاورپوینت تحلیل نمونه مرکز ورزش های زمستانی چین،پاورپوینت تحلیل نمونه مرکز ورزش های زمستانی چین،پاورپوینت تحلیل نمونه مرکز ورزش های زمستانی چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.