تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی رایگاننمونه موردی مجتمع مسکونی

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی کریسکو پرتغال

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی کریسکو پرتغال

کد محصول:A 15

 

مجموعه مسکونی کریسکو ، واقع در شهر سنت ژوان پرتغال ، در سه گونه متفاوت و در چهار قسمت ساخته شده است . هرچند این پروژه در حومه منطقه آویرو واقع شده ،اما با هدف ایجاد یک مکان شهری و دستیابی به ارزش های جمعی توسط تیم معماری RVdM طراحی شده است. در ادامه با سایت معمارگرام همراه باشید تا پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی کریسکو پرتغال تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی کریسکو پرتغال

جانمایی فضاهای عمومی و خصوصی  و ارتباط عملکردی آنها ، نشان از یک الگوی زندگی در تماس با طبیعت و فضاهای سبز اطراف دارد . در زمینه گونه شناسی ، برنامه ریزی و طراحی بر اساس ، دریافت نور خورشید ، تبدیل شدن فضاهای اجتماعی به حیاط ، تراس های بزرگ رو به جنوب برای اتاق های خواب بوده و فضاهای نشیمن نیز دارای عملکرد های چندمنظوره و در ارتباط با طبیعت و فضاهای سبز خصوصی طراحی شده است.

مصالح ساختمانی به کار رفته در نمای خارجی، نیز با هدف به حداقل رساندن نگهداری و ضمانت پایداری و اجرا انتخاب شده اند . آجر قهوه ای رنگ ،به جهت ایجاد تعادل در نور طبیعی در کنار متریال پانل های شیشه ای محافظت شده ،برای تضاد با زمینه چوب انتخاب شده است . با بررسی این نکات ، به این نتیجه می رسیم که تقابل مابین خصوصی و عمومی ،وزن و سبکی از ویژگی های اصلی این پروژه می باشد .

—————————————————————————————————————————————————–

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی کریسکو پرتغال،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:57
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی کریسکو پرتغال،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی کریسکو پرتغال،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی کریسکو پرتغال،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی کریسکو پرتغال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.