تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی رایگاننمونه موردی مجتمع مسکونی

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی گنجینه بابل

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی گنجینه بابل

کد محصول:A 16

 اين پروژه زير نظر بنياد مسكن انقلاب اسلامي مازندران طي آگهي فراخوان عمومي جهت شناسايي مشاور برگزار شد. نياز پروژه مبني بر طراحي واحدهاي مسكوني بصورت چهار طبقه روي پيلوت با سطح اشغال 50% و يا شش طبقه روي پيلوت با سطح اشغال 40%، با توجه به تأمين تعداد واحدهاي پيشنهادي (300 واحد) و با در نظر گرفتن معيارهاي اقتصادي، كيفي و مسائل اقليمي بيان شده بود.در ادامه با سایت معمارگرام همراه باشید تا پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی گنجینه بابل تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

تاریخچه ساخت نخستین مجتمع‌های مسکونی، به قرن‌ها پیش باز می‌گردد. با این حال امروزه به سبب رشد بی‌رویه جمعیت، نیاز به ساخت مجتمع‌های مسکونی و بلندمرتبه‌سازی بیش از پیش احساس می‌شود. کشور ما نیز از اواخر حکومت پهلوی اول و گسترش شهرنشینی، به پیروی از روند جهانی، به ساخت شهرک‌ها و مجتمع‌های مسکونی متعددی روی آورد که شهرک اکباتان تهران، یکی از بهترین نمونه‌های آن به شمار می‌رود.

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی گنجینه بابل

بلوك‌ها به صورت نواري و به عمق يك واحد مسكوني طراحي شده‌اند و بالكن‌هاي عريض و سرپوشيده در جنوب آن ايجاد شده‌اند. اين ايوان‌هاي سرپوشيده با اتصال به زون ارتباط عمودي، سير كولاسيون پروژه را به عهد دارند و بدين ترتيب فضاهاي مسكوني و فضاهاي باز همانند تاروپود در هم تنيده شده‌اند. تعبيه ويد در سمت جنوبي واحدها و در مجاورت راهروي دسترسي به عنوان لايه جداكننده واحدهاي از مسير عمومي، شرايط مناسب نورگيري را با رعايت فاصله مجاز فراهم آورده است.

طراحي ويد در مجاورت مجتمع مسكوني گنجینه، علاوه بر كمك به نورگيري، با ايجاد فشار هواي منفي، باعث كمك به كوران هوا در داخل واحدهاي مسكوني مي‌شود. قرارگيري بدنه يكپارچه در جبهه شمالي و ايوان‌ها در جبهه جنوبي باعث ايجاد دو حوزه پرفشار و كم‌فشار در مسير وزش باد مي‌شود كه اين اختلاف فشار در دو سوي ساختمان خود باعث تهويه طبيعي هوا در واحدهاي مسكوني مي‌شود و عبور نسيم از ايوان‌هاي طويل باعث تهويه هواي شرجي شمالي می-شود.

—————————————————————————————————————————————————–

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی گنجینه بابل،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:25
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی گنجینه بابل،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی گنجینه بابل،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی گنجینه بابل،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی گنجینه بابل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.