تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی رایگاننمونه موردی مجتمع مسکونی

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی یانتی در چین

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی یانتی در چین

کد محصول:A 16

مجتمع مسکونی یانتی ،پروژه نوسازی یک مجموعه اداری می باشد ،که تقریبا برای ده سال متروکه بوده است . ساخت و ساز ساختمان اولیه نیز تا به لحظه نوسازی نا تمام مانده بود . این شیوه ساخت و ساز یکی از ارزیابی های غیر قابل پیش بینی در زمینه شهرسازی بسیار سریع در چین به حساب می آید .در ادامه با سایت معمارگرام همراه باشید تا پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی یانتی در چین تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی یانتی در چین

در راستای حفظ و ارتقا رضایت مخاطبین ، آسانسورهای بیشتر و فضاهای سیرکولاسیون و رفت و آمدی عمومی وسیع تر با توجه به نیاز های مخاطبین در طرح لحاظ شده است . در پلان های معماری طبقات مسکونی ،کنج های بلااستفاده به تراس های عمومی با منظر شهری زیبا تغییر کاربری داده است . این کنج ها در فنگ شویی چینی بد شمرده شده و برای کاربری مسکونی به جهت هندسه پلان  نیز مناسب نمی باشد .

مجموعه مسکونی یانتی ، با توجه به قرار گیری در منطقه مرکزی شهر کوچک  لیانگ  و داشتن 10 طبقه ، دارای بیشترین جلب توجه نسبت به توده عظیم خود و در تقابل با محیط اطراف می باشد . مسئولیت طراحی این مجموعه بزرگ بر عهده تیم طراحی  معماری شرکت FLX ، بوده است .جهت پاسخگویی به نیاز های ساکنین ، تراس های خصوصی در نمای جنوبی بنا به صورت الحاقی اضافه شده است .

لایه و پوسته ای ثانویه برای کاهش صلب بودن نما و خشن بودن حجم بنا ،بر روی آن لحاظ شده که به سبب طراحی آن ، عوامل تاثیر گذار اقلیمی از جمله نور و آب و هوا در کنار جنبه های زیبا شناسی ، کنترل می گردند . در کنار این پوسته ، بالکن هایی نیز که در بالا ذکر شد، به عمق 1.6 متر و از متریال فولاد لحاظ شده است . نمای بالکن های به گفته معمار پروژه، سبب شکل گیری ارتباط جدیدی بین نمای مجموعه و شهر گردیده است . این مجموعه مسکونی دارای تعداد 244 واحد و سوئیت های مسکونی از 22 الی 38 مترمربع می باشد .

—————————————————————————————————————————————————–

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی یانتی در چین،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:55
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی یانتی در چین،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی یانتی در چین،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی یانتی در چین،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی یانتی در چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.