تحلیل نمونه موردی مجتمع مسکونی رایگاننمونه موردی مجتمع مسکونی

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز تهران

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز تهران

کد محصول:A 9

مجتمع مسکونی آتی ساز واقع در منطقه ی اوین مشرف به بزرگراه چمران قرار دارد . این شهرک در سال 1355 توسط شرکت آتی ساز تهران در 3 فاز آغاز به ساخت شد . در ادامه با سایت معمارگرام همراه باشید تا پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز تهران تقدیم حضور شما عزیزان گردد.

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز تهران

پیشینه ی این شرکت به سال 1341 بر می گردد و محمد رضا شاه پهلوی ، پرویز بوشهری و یک شرکت اروپایی جزء سهامداران این شرکت بودند . شرکت آتی ساز مقرر بود طبق قرارداد در سال 1356 پروژه را تحویل دهد اما با توجه به اوضاع سیاسی آن سال این پروژه در زمان تعیین شده به انجام نرسید و با تأخیر بسیار به پس از انقلاب موکول شد.

مجتمع مسكوني آتي ساز 

مساحت زمين :         154000            متر مربع

تعداد بلوكها :           24                    بلوك ( 11 الي 32 طبقه )

تعداد واحدها :          2450               واحد آپارتمان (1 الي 5 خوابه )

سطح زيربناي واحد ها :        407131          متر مربع

نوع اسكلت : اسكلت بتن آرمه با ديوار برشي

امكانات مجموعه شامل :   

مراكز تجاري ، اداري ، فرهنگي ، مذهبي و فضاي سبز موتورخانه مركزي با سيستم ابزوربشن و بويلر و فنكبوئل جهت سرمايش و گرمايش ، منبع آب به حجم 5000 متر مكعب با سيستم اعلام حريق ، سيستم اطفاي حريق شامل شبكه آب آتش نشاني ، جعبه هاي آتش نشاني در كليه طبقات و شير هاي آتش نشاني در محوطه ، لوله كشي فاضلاب و آب باران و تصفيه خانه اختصاصي ، لوله كشي گاز ، پست برق اختصاصي ، عمومي و برق اظطراري

موقعيت مجموعه از نطر امكانات خدماتي :

در خود مجموعه امكانات خدماني از قبيل مراكز تجاري ، اداري ، فرهنگي ، مذهبي و فضاي سبز در حد نياز هاي اوليه در نظر گرفته شده است.

و مراكز خارج از مجموعه نيز شامل مزاكز آموزشي ، مدارس (در هر سه مقطع ) ، تجاري ، مذهبي و ورزشي و …نيز در فواصل تقريباً نزديك موجود مي باشد.

از مراكز بزرگ كه در حد مقياس شهري و گاهاً فراتر از آن سرويس مي دهند و در تقريباً يك كيلو متر و كمتر از آن مجموعه مورد نظر واقعند عبارتند از:

شهر بازي ،دانشگاه شهيد بهشتي ، دانشگاه علامه طباطبايي، دانشگاه امام صادق، مجموعه ورزشي انقلاب ع نمايشگاه بين المللي تهران ، بيمارستان طالقاني ، بيمارستان تخصصي قلب(شهيد رجايي) با فاصله كمي بيشتر از يك كيلومتر.

دسترسيها :

مسير هاي دسترسي به مجتمع مسكوني آتي ساز عبارتند از :

شمال : بزرگراه يادگار امام(ره)

شرق: بزرگراه شهيد چمران

جنوب: بزرگراه نيايش

——————————————————————————————————————————————————

مشخصات محصول:

  • نام محصول: پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز تهران،به همراه پلان ها و تصاویر
  • فرمت فایل:پاورپوینت
  • تعداد صفحات:91
  • حجم فایل:10 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

——————————————————————————————————————————————–

پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز تهران،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز تهران،پاورپوینت نمونه موردی مجتمع مسکونی آتی ساز تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.